Aktuality (2019-2020)

$article->head

Školní klub a hledání pokladu

22.06.2024 Pavel Lebduška

Uplynulý (předposlední) týden ve ŠKOLNÍM KLUBU se nesl ve znamení HLEDÁNÍ POKLADU (ukrytý v pískovišti). Žáci museli najít skryté indicie, které je přivedly k šifrované zprávě - tu museli rozluštit, aby je nasměrovala za ukrytým pokladem. Všichni si s danými úkoly dobře poradili a odměna byla zaslouženě jejich.

$article->head

FLORBALOVÝ TRÉNINK V HODINÁCH TV

19.06.2024 Pavel Lebduška

Dnes k nám do školy zavítali trenéři místního prvoligového týmu FBC Česká Lípa a jeho maskot, aby v hodinách TV ukázali žákům své dovednosti a pokusili se jednu florbalovou hodinu připravit i samotným žákům (běžecká abeceda, správné držení florbalky, práce s florbalkou..). Děkujeme Marku Dzierdžovi za realizaci hodin na naší škole!

$article->head

Žáci 1. A jsou čtenáři!

19.06.2024 Barbora Fohlová

Žáci 1. A a skvělé Pasování na čtenáře

$article->head

MEZINÁRODNÍ ÚSPĚCH ŽÁKŮ ŠK

19.06.2024 Pavel Lebduška

Školní klub se před 2 měsíci zapojil do 13. ročníku mezinárodní výtvarné soutěže "Krakonoš a jeho pohádkoví přátelé ze tří zemí", který byl určen pro děti a mládež od 7 do 19 let z Polska, Německa a ČR. Námětem práce měly být postavy z pohádek a pověstí Polsko - Česko - Německého pohraničí, ztvárněné libovolnou technikou. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo minulou sobotu 15.6.2024 v Polsku (Jelenia Gora), kde jsme získali ocenění - krásné 3. místo v kategorii 11 - 13 let!! Zasloužily se o to naše žákyně - Ella Šimůnková, Kristýna Černá a Laura Čiberová. Děkujeme rodičům za dopravu dívek do Polska na slavnostní vyhlášení a vyzvednutí cen! Ceny byly předány slavnostně včera ve škole z rukou Mgr. Pavla Lebdušky a Jitky Vránové (za školní klub) a Mgr. Tomáše Policera (za vedení školy). GRATULUJEME!!
 

$article->head

CYKLISTICKÝ KURZ 6. ročníků 2024

17.06.2024 Pavel Lebduška

Svůj cyklistický kurz mají dnes za sebou žáci šestých tříd. Pro cyklistiku bylo naprosto ideální počasí a tak jsme vyrazili na cyklovýlet do Hradčan a zpět. Cestou jsme pojmenovávali části kol, zvládli zkoušku obratnosti a dali si závod ve sprintu. Zmrzlinu a limonádu si po 40ti kilometrech všichni zasloužili!