eet">
Poslední dny si žáci 8.C společně užili.
Navštívili libereckou zoo, vydali se na vyhlídku Pastýřská stěna v Děčíně, zahráli si karty.
Loučíme se s uplynulým školním rokem a přejeme všem krásné léto.