Příměstské tábory 2022

Příměstské tábory a dětský klub
"...aneb o děti je postaráno"

1. 7. 2022- 31. 8. 2022

ELEKTRONICKÉ ODHLÁŠENÍ OBĚDŮ
A DOCHÁZKY NA TÁBOR

AKTUALITY:

Provozní doba tábora bude  od 6,00 do 17, 00 hod.

ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA NA LETNÍ TÁBOR ZDE

Tábor je určen pro děti od 1. do 5. třídy, rodičů, kteří:

• jsou zaměstnaní
  • podnikají (OSVČ)
  • studují
  • aktivně si hledají práci (nutné potvrzení od Úřadu práce)
  • jsou na mateřské dovolené s platnou pracovní smlouvou

Děti se mohou těšit na širokou nabídku aktivit:

• sportovní aktivity ve venkovních i vnitřních prostorech
  • výlety do okolí
  • koupání v bazénu
  • páteční akademie
  • výtvarné činnosti
  • soutěže, hry a mnoho dalšího

Počet termínů pro jedno dítě není omezen. Počet míst na příměstských táborech je omezen.

Cena tábora za den je 70 Kč, děti si můžou objednat oběd v hodnotě 75 Kč.
Po dvou týdnech se cena za tábor odpouští a platí se pouze za obědy.

Obědy 75,-Kč/den (lze přihlásit zvlášť). Kvůli rekonstrukci naší školní jídelny, budou obědy zajištěny v Domově mládeže v Havlíčkově ulici č.p. 443 v České Lípě.

NUTNOST SE PŘIHLÁSIT, ODEVZDAT VŠECHNY DOKUMENTY A ZAPLATIT STRAVOVÁNÍ DO DESETI DNŮ PŘED ZAHÁJENÍM TÁBORA.

Dokumenty a přihlášky odevzdávejte na recepci školy - co nejdříve.

Tábora  a klubu se mohou zúčastnit děti nejen z naší školy.

Platba za tábor: 350 Kč/týden + obědy 75 Kč/den.

Těšíme se na Vaše děti a budeme rádi, pokud  tuto službu Vašim dětem budeme moci nabídnout.

• Pracovní doba recepce na ZŠ Slovanka pro odevzdání dokumentu: každý všední den od 7,00 - 15,30 hod.
  • Dokumenty je nutné odevzdávat osobně do kanceláře a počkat na jejich kontrolu a správnost (pokud je odevzdáte jinému pracovníkovi školy nebo je pouze odevzdáte bez kontroly nemusí být místo pro Vaše dítě zarezervováno).
  • Tábor  a klub se bude konat pouze v případě naplněnosti 5 a více dětí.
  • Dokumenty - přihlášku, smlouvu, monitorovací list - je nutné do školy přinést do deseti dnů od začátku tábora nebo klubu
  • Potvrzení o zaměstnání, OSVČ.... nesmí být starší 30 dnů - odevzdejte max. týden před začátkem tábora. Pokud dítě nebude mít potvrzení, nesmí se táboru účastnit.

Důležité informace k účasti na táboře:

Ve spodní části je stažení  přihláška a všechny potřebné dokumenty.

Všechny  dokumenty potřebujeme v originálu, nelze je posílat mailem nebo přinést jen kopii.

• Potvrzení o zaměstnání, studiu, OSVČ musí být  pouze měsíc staré  a to do začátku tábora. Pokud jste OSVČ nebo máte smlouvu na dobu neurčitou nebo Vám smlouva o prázdninách nekončí – stačí nám jedno potvrzení. (Např.: tábor začíná 15.7. – donesete nám potvrzení od 15.6. dále).
  • Pokud jste na Úřadu práce nebo Vám smlouva o prázdninách končí, musíte nám potvrzení přinést několikrát – aby bylo v rozsahu účasti na táboře.
  • Přihlášku, monitorovací list a smlouvu nám již přineste (čím dříve, tím lépe).  Vše odevzdávejte na recepci školy – u hlavního vchodu, každý všední den od 7,00 do 15,30 hod. Na recepci školy dostanete k vyplnění i přihlášku na stravování s  variabil. symbolem pro platbu. Stravování musí být zaplaceno nejpozději do sedmi dnů od začátku docházky.
  • Dokumenty prosím po nikom neposílejte, na recepci projdou kontrolou a můžeme ještě dokumenty doplnit.

Co si vzít s sebou na příměstský tábor:

-      vhodné oblečení a obuv do každého počasí, baťůžek

-      přezuvky

-      sportovní oblečení a obuv do tělocvičny

-      láhev, příp. hrníček na pití (pitný režim – možnost využít čepování z „pítka“ na chodbě školy)

-      dobrou náladu.

Hlavní organizátor tábora: Mgr. Tomáš Policer, email, telefon: zsslovanka@seznam.cz, 774 305676

Telefon do kanceláře školy: 730 573 056 (odhlášky a přihlášky ke stravování, dokumentace tábora)

Pracovní doba každý kanceláře – každý všední den od 7,00 - 15,30 hod..

Těšíme se na děti a jsme rádi, že i tento rok můžeme pro Vás tuto službu zajistit.

S jakýmkoliv dotazem nebo připomínkou pište nebo volejte na výše uvedené kontakty.

S pozdravem Tomáš Policer.