Žáci 6.-7. třídy vezou BRONZ!!

$article->head

ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY ZÍSKALI V OKRESNÍM FINÁLE BRONZOVÉ MEDAILE!!

Krásného úspěchu dosáhli žáci 6.-7. třídy, kteří dnes v okresním finále ve florbalu, ve sportovní hale v České Lípě, vybojovali 3.místo. V konkurenci 6-ti nejlepších škol, které postoupily do dnešního finále ze svých skupin z okresního kola (celkem přihlášeno 16 škol), získali z 5-ti zápasů 2 výhry, 1 remízu a 2 prohry. Odměnou jim byly bronzové medaile a krásný pohár. Gratulujeme!!

Výsledky ve finále:
ZŠ Slovanka – ZŠ Doksy 2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova 0:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada 2:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les 1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy 1:4

Celkové pořadí finále:
1. ZŠ Tyršova Česká Lípa
2. ZŠ Zákupy
3. ZŠ Slovanka Česká Lípa
4. ZŠ Lada Česká Lípa
5. ZŠ Nový Bor Les
6. ZŠ Doksy

Náš tým reprezentovali:
Tomáš Macht, Matěj Kříž, Matěj Žitavský, Filip Mrázek, Jiří Radoňský, Michal Šíf, Daniel Bobčík, Patrik Marek, Samuel Penz, Adrian Radoňský, Tadeáš Neumann, Lukáš Šamša, Adam Sobota. Dnes s námi chyběli: Jan Procházka, Jan Zelinka.
 

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 29.03.2023
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook