Žáci 8.-9. třídy také postupují do okresního finále!!

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY POSTUPUJÍ DO OKRESNÍHO FINÁLE!!

Po úspěšném tažení mladších žáků 6.-7. třídy v rámci okresního kola ve florbalu, kdy postoupili do okresního finále a v něm získali krásné 3.místo, dnes zahájili svoji okresní kvalifikační cestu i jejich starší spolužáci, žáci 8.-9. třídy, kteří mají ještě o něco vyšší ambice – pokusit se postoupit až do krajského finále do Liberce.
První krok splnili na jedničku, ve skupině B poráží všechny soupeře a z 1.místa postupují do okresního finále, které je na pořadu příští týden ve středu před Velikonocemi.

Výsledky skupiny B:
ZŠ Slovanka – ZŠ Jablonné  7:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les  3:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy  2:0

Pořadí skupiny B:
2. ZŠ Zákupy
3. ZŠ Nový Bor Les
4. ZŠ Jablonné v Podještědí

Marek Meďáš, Vojta Bureš, Kristian Semelka, Adam Doňar, Mikeš Motejzík (všichni 8.A), Oskar Kadeřábek, Jiří Doležil, Justin Křenek, Michal Leonenko (všichni 9.A), Jan Kalvach, Daniel Ornst, Denis Heřmánek, Martin Rývora, Tonda Phan (všichni 9.B).

Publikováno: 30.03.2023