Žáci 6.-7. třídy postupují do okresního finále ve florbalu!

$article->head

ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY POSTUPUJÍ DO OKRESNÍHO FINÁLE VE FLORBALU!

Ve čtvrtek 23. března 2023 se v českolipské sportovní hale odehrály dvě z celkových tří skupin okresního kola ve florbalu žáků 6.-7. tříd. Z každé skupiny si dva nejlepší týmy zajistily postup do okresního finále, které je na pořadu příští týden.
Naši žáci nejeli na tento turnaj v pozici favorita, neboť celá polovina týmu byla reprezentačními nováčky, která naši školu reprezentovala vůbec poprvé v životě. Soudržnost týmu, bojovnost a společné tažení za jeden provaz však přinesly své ovoce – s bilancí 3 výher a 1 prohry se naši žáci z 1.místa probojovali do vysněného okresního finále a jak se zdá, všem soupeřům „vypálili“ rybník. Škoda jen posledního zápasu s Novým Borem (krutá prohra 0:3), která velmi zavání podceněním soupeře a uspokojením z již předčasného postupu.

Výsledky našich žáků ve skupině A:
ZŠ Slovanka – ZŠ Doksy  2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák  1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Partyzánská  2:0
ZŠ Slovanka – Nový Bor Náměstí  0:3

Pořadí skupiny A:
1. ZŠ Slovanka Česká Lípa
2. ZŠ Doksy
3. ZŠ Nový Bor Náměstí
4. ZŠ Partyzánská Česká Lípa
5. ZŠ Špičák Česká Lípa

Náš tým reprezentovali:
Jan ZELINKA, Jiří RADOŇSKÝ (oba 6.A), Adrian RADOŇSKÝ (6.B), Tomáš MACHT, Dan BOBČÍK, Patrik MAREK, Tadeáš NEUMANN, Lukáš ŠAMŠA, Matěj ŽITAVSKÝ, Adam SOBOTA (všichni 6.C), Jan PROCHÁZKA, Michal ŠÍF (oba 7.A), Matěj KŘÍŽ, Filip MRÁZEK (oba 7.C).

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 23.03.2023
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook