Z důvodu rekonstrukce chodníku mezi školní jídelnou a atriem školy budou od 20.11.2023 do odvolání uzavřeny prostory od školní jídelny k atriu školy. Žáci a rodiče: Do školy lze chodit pouze hlavním vchodem!! Do budovy ŠD lze chodit i nadále z ul. Železničářské. - vchod ke školní jídelně z ulice Ant. Sovy – branka vedle brány ke školní jídelně bude uzavřena - boční vchod do školy + zelená brána v atriu budou uzavřeny Cizí strávníci: Pro obědy lze chodit pouze z ulice Železničářské.

PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ NA SŠ

Nové články

$article->head

ŠKOLNÍ KLUB a předvánoční tradice

09.12.2023 Pavel Lebduška

Uplynulý týden ve ŠKOLNÍM KLUBU se nesl v duchu všech předvánočních tradic. Žáci navštívili v českolipském Ambitu tradiční Vánoční trhy, následující den je v klubu navštívil Mikuláš s čertem. Pro své nejbližší pak žáci vyráběli dárečky (tvořili skřítky a bílili šišky = zasněžené stromečky).

$article->head

Mikuláš a čerti v 1.C

05.12.2023 Pavel Lebduška

Dnes na naší škole řádili ČERTI, které ale měli pod kontrolou hodní MIKULÁŠ a ANDĚLÉ. Žáci z 1.C si dnešní den náležitě užili, nikoho si čerti do pekla s sebou neodnesli. Všichni obdrželi krásný slabikář a společně se pustili do Mikulášské hojné oslavy ve třídě.

$article->head

ERASMUS+ a projekt žáků „MOSTY V NÁS...“

05.12.2023 Tomáš Policer

ERASMUS+ a projekt žáků „MOSTY V NÁS...“

V říjnu 2023 se naši žáci 8. a 9. tříd v rámci projektu spolufinancovaném Evropskou unií Erasmus+ vypravili „na zkušenou“ do spřátelené školy ve Slovinsku. Týden se účastnili výuky ve školách v Zavrči a Cirkulane, setkávali se s vrstevníky, místními učiteli a ostatními pracovníky školy. Dalším úkolem bylo také to, že zjišťovali, jak tato škola a obec pracuje a komunikuje s místní komunitou.

S nabytými zkušenostmi naši žáci po návratu ze Slovinska připravili projekt s názvem „MOSTY V NÁS“, jehož úkolem je sbližovat generace.

Dne 4. 12. v odpoledních hodinách proběhla první část tohoto projektu. Žáci se sešli se seniory, připravili pro ně krátké vystoupení s předvánoční tematikou a celý projekt jim představili. Podělili se s nimi také o zkušenosti s cestou do Slovinska. Celé setkání bylo velice milé, příjemné a již nyní se těšíme na další.

Mgr. Kateřina Černá, žáci tříd 8. A, 8. B a 9. A

Nejnovější fotogalerie

ŠKOLNÍ KLUB a předvánoční tradice

Mikuláš a čerti v 1.C

ERASMUS+ a projekt žáků „MOSTY V NÁS...“

ERASMUS+ a projekt žáků „MOSTY V NÁS...“

Všechny fotogalerie

Nejnovější videa