Žáci 8.-9. třídy triumfovali na Vánočním turnaji ve florbalu!

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY TRIUMFOVALI VE VÁNOČNÍM TURNAJI VE FLORBALU ZÁKLADNÍCH ŠKOL V ČESKÉ LÍPĚ!

Dnes (středa 13.12.2023) se v českolipské sportovní hale odehrála poslední zbývající skupina „C“ žáků 8.-9. třídy ve florbalu v rámci Vánočního okresního turnaje Základních škol, kterého se zúčastnilo celkem 15 škol. Všechny týmy byly rozděleny do 3 skupin po 5-ti týmech (z každé skupiny si 2 nejlepší týmy zajistily postup do finálové skupiny).
Naši žáci dnes ráno rozehráli svoji skupinu, ve které nenašli svého přemožitele a s bilancí 3 zápasy/3 výhry se skóre 12:0 a postoupili do dopolední finálové skupiny z 1. místa spolu se ZŠ Klíč.
Ve finálové skupině se sešlo 6 nejlepších škol okresu, které si to rozdaly mezi sebou. Ani ve finálové skupině naši žáci nepoznali hořkost porážky, všechny zápasy vyhráli a zaslouženě tak na tomto turnaji triumfovali! Gratulujeme!

Výsledky našich žáků ve skupině C:
ZŠ Slovanka – ZŠ Klíč  6:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy  2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Horní Police  4:0

Pořadí ve skupině C:
2. ZŠ Klíč Česká Lípa
3. ZŠ Zákupy
4. ZŠ Horní Police
5. ZŠ Dubá (nedorazila - Covid)

Výsledky našich žáků ve finálové skupině:
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Náměstí  2:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les  2:1