Žáci 6.-7. třídy postupují do FINÁLE!!

ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY POSTUPUJÍ DO FINÁLE MEZI ŠEST NEJLEPŠÍCH ŠKOL OKRESU!!

Po středečním florbalovém triumfu žáků 8.-9. třídy se dnes na palubovce českolipské sportovní haly představili i jejich mladší spolužáci 6.-7. třídy, kteří měli nastavenou laťku pěkně vysoko. V jedné ze tří pětičlenných skupin bojovali naši žáci o účast v úterním okresním finále (z každé skupiny postupují 2 nejlepší do finále). Motivace napodobit své starší spolužáky, kteří se ve středu stali okresním mistrem, byla hodně silná a na výsledcích se to mohutně projevilo. Svým soupeřům nepovolili vstřelit ani jeden gól! Všechny zápasy vyhráli a bez jediné inkasované branky postupují do úterního okresního finále mezi 6 nejlepších škol celého okresu! Gratulujeme!

Výsledky našich žáků ve skupině B:
ZŠ Slovanka – Gymnázium Česká Lípa  1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Cvikov  1:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Stráž pod Ralskem  2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Doksy  3:0

Pořadí ve skupině B:
2. Gymnázium Česká Lípa
3. ZŠ Doksy
4. ZŠ Stráž pod Ralskem
5. ZŠ Cvikov

Matěj a Zdeněk Mrázkovi, Jiří Radoňský, Jan Zelinka, Adrian Radoňský, Mikuláš Barvíř, Tadeáš Neumann, Max Šámal, Matěj Žitavský, David Volkov, Matěj Jahoda, Matěj Zikán.

Publikováno: 15.12.2023