Poděkování za reprezentaci školy

$article->head

PODĚKOVÁNÍ ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY

Ve čtvrtek 2. prosince 2021 se u nás ve škole děkovalo nejmladším žákům prvního stupně za vzornou reprezentaci školy na florbalovém turnaji ČEPS CUP, který proběhl ve středu 1. prosince a naši žáci dokázali postoupit do finále, ve kterém podlehli škole Lada. Většina žáků reprezentovala svoji školu vůbec poprvé v životě a určitě nezklamala. Poděkovat a povzbudit do dalších let je přišel ředitel školy Mgr. Václav Špetlík, zástupce školy Mgr. Tomáš Policer a učitelka i velká sportovní fanynka Mgr. Alena Hejlová, která žákům přinesla palačinky, na kterých si všichni velmi pochutnali. DĚKUJEME a těšíme se na další sportovní akce a výkony!

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 02.12.2021
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook