CITY CROSS RUN 2024 - obhájili jsme 1.místo!!!

ŽÁCI 1. STUPNĚ DNES OBHÁJILI LOŇSKÉ ZLATÉ MEDAILE V BEŽECKÉM ZÁVODĚ CITY CROSS RUN A WALK V ČESKÉ LÍPĚ!!

Dnes se v České Lípě konal, za přítomnosti vedení města, další ročník prestižního běžeckého závodu City Cross Run a Walk, jehož součástí jsou tradičně i školní štafety na 7 x 1 km žáků I. i II. stupně. V loňském roce jsme poprvé získali zlaté medaile díky žákům I. stupně, kteří svůj běžecký závod ovládli. Dnes je tedy čekal těžký úkol – pokusit se zlaté medaile obhájit. POVEDLO SE!!! Naši žáci I. stupně, v konkurenci 9 škol, opět svůj dnešní závod vyhráli s nevídaným náskokem a obhajují tak loňské ZLATO!!! Obrovská gratulace!!! Žáci starší kategorie se umístili z 10 škol na 6. místě. Všem náleží veliké poděkování za dnešní reprezentaci školy ve víkendový a sváteční den!

Naše vítězná štafeta:
HÁJKOVÁ Anna, REJNARTOVÁ Zuzana, HAVLÍKOVÁ Kristýna, VACKOVÁ Ella, NEUMANOVÁ Ela, GANBAT Jura, VRKOČ Maxim Petr, PILAŘ Matyáš, NOVÁK Tomáš.

Starší štafeta:
NEUMANN Tadeáš, PROCHÁZKA Jan, LITRESITS Oliver, ŠVARCOVÁ Tereza, KOUBA Jakub, ŠÍF Michal, VACKOVÁ Anna, LUKEŠOVÁ Rozárka.

Publikováno: 28.09.2024