Žáci I. stupně postupují do Krajského finále do LIBERCE!!!

ŽÁCI I. STUPNĚ POKRAČUJÍ VE VÍTĚZNÉM TAŽENÍ Z LOŇSKÉHO ROKU..
DNES VYBOJOVALI POSTUP DO KRAJSKÉHO FINÁLE DO LIBERCE!!

Dnes (6.listopad 2019) se ve sportovní hale v České Lípě odehrálo okresní kolo prestižního florbalového turnaje žáků I. stupně ČEPS CUP. Naši žáci chtěli navázat na úspěšné loňské tažení, kdy dokázali postoupit dvakrát do republikových finále (Ostrava, Plzeň).

Loňský úspěšný tým opustili 3 hráči, kteří již přešli na druhý stupeň.. Naopak se doplnilo třemi novými hráči.. Jádro týmu však zůstalo pohromadě.. Do bojů dnes nezasáhl jeden z klíčových hráčů týmu (Adam Doňar), kterého skolila chřipka těsně před turnajem a tak hráči bojovali i za něj :)

Okresního kola se zúčastnilo 9 týmů, které byly rozděleny do 2 skupin. Pouze vítězové skupin se mohli těšit na krajské finále v Liberci, které proběhne po Vánočních svátcích.

Naši žáci ve své skupině potvrdili roli velkého favorita, zvítězili ve všech zápasech se skórem 30:4 a s přehledem si postup do Krajského finále pohlídali! Z druhé skupiny pak náš tým do Liberce doprovodí ZŠ a MŠ Klíč.

Výsledky našich žáků v turnaji:

ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň 9:1

ZŠ Slovanka – ZŠ Stružnice 12:1

ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák 9:2

Pořadí skupiny A:

1. ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup do Liberce

2. ZŠ Mimoň

3. ZŠ Špičák Česká Lípa

4. ZŠ Stružnice

Pořadí skupiny B:

1. ZŠ, MŠ Klíč – postup do Liberce

2. ZŠ Kunratice

3. ZŠ Tyršova Česká Lípa

4. ZŠ Nový Bor

5. ZŠ Kamenický Šenov

Marek Meďáš, Mikeš Motejzík, Kristian Semelka, Kristýna Žehová, Josef Stehlík, Matěj Jahoda, Matěj Kříž, Jan Maliarik, Jan Zelinka, Václav Rejnart.

Publikováno: 06.11.2019