Žáci 6.-7. třídy postupují do okresního finále v sálové kopané!

ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY POSTUPUJÍ V SÁLOVÉ KOPANÉ DO ČTVRTEČNÍHO OKRESNÍHO FINÁLE!

Dnes (úterý 21.11.2023) se ve sportovní hale odehrála jedna ze 3 skupin okresního kola v sálové kopané žáků 6.-7. tříd.
Naši žáci byli nalosováni do skupiny B, která čítala nejméně účastníků – 3 (ostatní 2 skupiny byly po 4 týmech). Z každé skupiny si 2 nejlepší týmy zajistily postup do čtvrtečního okresního finále. Matematika tedy byla jasná – dnes stačila 50-ti procentní úspěšnost k postupu, tedy ze 2 zápasů alespoň jednou vyhrát, což se našim žákům nakonec povedlo.
První zápas však byl ale jako ze špatného snu – porážka se ZŠ Lada v poměru 0:3 moc optimismu nedávala. V posledním zápase jsme museli porazit ZŠ Doksy (ani remíza nestačila), což se nám výsledkem 2:0 podařilo a radujeme se tak z postupu z 2. místa do okresního finále.

Výsledky skupiny B:
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada  0:3
ZŠ Lada – ZŠ Doksy  2:0
ZŠ Doksy – ZŠ Slovanka  0:2

Pořadí skupiny B:
1. ZŠ Lada
2. ZŠ Slovanka
3. ZŠ Doksy

Náš tým reprezentují:
Jan DVOŘÁK, Matěj MRÁZEK, Zdeněk MRÁZEK, Jaroslav PILLÁR, Matyáš LODIN, Max FIŠER (všichni 6.A), Pavel VENCLÁK (6.B), Marek MIRGA, Adam BODI, Kevin TRINH, Matěj ZIKÁN, Pavel ERBEN (všichni 6.C), Jan ZELINKA (7.A).ŽÁCI 6.-7. TŘÍDY POSTUPUJÍ V SÁLOVÉ KOPANÉ DO ČTVRTEČNÍHO OKRESNÍHO FINÁLE!

Publikováno: 21.11.2023