Žáci 4.-5. třídy postupují ve florbalu do krajského finále!!

DO KRAJSKÉHO FINÁLE POSTUPUJÍ I ŽÁCI 4.-5. TŘÍDY VE FLORBALU!!!
Úspěšný týden na naší škole pokračuje!! Po úterní basketbalové euforii (postup do krajského finále dívek) si dnes (čtvrtek 20.10.) ve sportovní hale v České Lípě zajistili postup do krajského finále ve florbalu také žáci 4.-5. třídy!
Okresní kvalifikace se zúčastnilo celkem 6 škol. Hrálo se systémem každý s každým. Naši žáci proplouvali turnajem naprosto suverénně, stejně tak i žáci ze ZŠ Lada. Právě souboj těchto dvou týmů bylo pravým finálovým vyvrcholením, kdy před vzájemným zápasem měly oba týmy stejnou bilanci (4 zápasy/4 výhry). Ve finále nakonec zvítězili žáci ze ZŠ Lada 5:3. Prohra nás ale nakonec nemrzela, neboť oba týmy si zajistily postup do listopadového krajského finále, které se odehraje opět na palubovce České Lípy! Gratulujeme!!

Výsledky našich žáků:
ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor 7:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák 6:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň 4:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova 6:3
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada 3:5

Celkové pořadí turnaje:
1. ZŠ Lada Česká Lípa – postup do kraje
2. ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup do kraje
3. ZŠ Nový Bor Náměstí
4. ZŠ Tyršova Česká Lípa
5. ZŠ Špičák Česká Lípa