Stříbro z fotbalového turnaje McDonald´s cup

ÚSPĚŠNÝ TÝDEN ZAVRŠEN!! DALŠÍ POHÁR DO ŠKOLNÍ SPORTOVNÍ VITRÍNY!!

Úspěšný týden! Dva poháry do školní vitríny slávy!! Po středečním úspěchu žáků 4.-5. třídy (3. místo), dnes v Zákupech na prestižním fotbalovém turnaji McDonald´s cup vybojovali krásné 2. místo jejich mladší spoluhráči 1.-3. třídy!

Dnešního fotbalového turnaje v Zákupech se zúčastnilo celkem 7 škol, které byly rozděleny do dvou skupin. Z každé skupiny postupovaly 2 týmy do finále, jejich vzájemný výsledek ze skupiny se započítával.

Naši žáci ve své skupině excelovali a svým soupeřům nadělili pořádné příděly. Celou skupinu vyhrávají a postupují z 1. místa do finále! V něm odstartovali výhrou nad Cvikovem a v posledním zápase si to rozdali o celkové prvenství v turnaji se stejně doposud neporaženou Mimoní. Bohužel, jak často sportovní osudy bývají, branka soupeře pro naše žáky byla v posledním finálovém zápase zakletá a prohrávají nejtěsnějším výsledkem 0:1. Přesto patří našim žákům za krásné 2. místo obrovská gratulace!!

Výsledky našich žáků:
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák  12:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenický Šenov  7:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Cvikov  3:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň  0:1

Celkové pořadí turnaje:
1. ZŠ Mimoň
3. ZŠ Cvikov
4. ZŠ Kamenický Šenov
5. ZŠ Nový Bor Náměstí
6. ZŠ Špičák Česká Lípa
7. ZŠ Zákupy

LITRESITS Oliver, PONGO Alex, POLÁK Lukáš, BABKA Tony, REICHELT Tobias, ČERNOBILA Jonáš, MUSIL Matěj, VÁLEK Petr, GANBAT Yertunts, ŠÁMAL Denis, VESELÝ Vojtěch.

Publikováno: 13.05.2022