Školská futsalová liga žáků 8.-9. třídy - 1. místo a postup!!

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY ZVÍTĚZILI V 1. KOLE ŠKOLSKÉ FUTSALOVÉ LIGY A POSTUPUJÍ!!

Ve středu 25.10.2023 se ve sportovní hale v České Lípě odehrálo 1. kolo školské futsalové ligy žáků 8.-9. třídy. Mezi sebou si to rozdali žáci ZŠ Slovanka Česká Lípa, ZŠ Horní Police a ZŠ Varnsdorf. Původně se měla zúčastnit i ZŠ Benešov nad Ploučnicí, ale ta z důvodu jejich ředitelského volna nedorazila.
Naši žáci v obou svých zápasech zvítězili a radují se tak z postupu z 1. místa do druhého kola v rámci školské futsalové ligy! Jedinou kaňkou celého turnaje je zranění jednoho z našich hráčů, pro kterého musela do haly přijet rychlá záchranná zdravotnická služba. Přejeme mu všichni brzké uzdravení!!

Výsledky:
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Horní Police  3:2
ZŠ Horní Police – ZŠ Varnsdorf  1:5
ZŠ Slovanka Česká Lípa – ZŠ Varnsdorf  3:1

Celkové pořadí:
2. ZŠ Varnsdorf
3. ZŠ Horní Police
4. ZŠ Benešov nad Ploučnicí

Naši školu reprezentovali:
Štěpán Bernášek, Adam Jantač, Adam Doňar, Mikeš Motejzík, Radim Stehlík, Samuel Penz, Daniel Babka, Jan Zelinka, Vítek Rek, Vojtěch Bureš. Mgr. Pavel Lebduška

Publikováno: 25.10.2023