Semifinále školské futsalové ligy 9

$article->head

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY VYBOJOVALI 3. MÍSTO A DO FINÁLOVÉHO KOLA NEPOSTUPUJÍ

Ve středu 18.1.2023 se v Děčíně odehrálo semifinálové kolo školské futsalové ligy žáků 8.-9. třídy. Naši žáci sem zajížděli s cílem pokusit se vybojovat jedno jediné postupové místo do divizního finále severních Čech. V konkurenci 4 týmů však skončili na 3. místě a do finálového kola se tak letos nepodívají. Do dnešního semifinálového kola se dostali z prvního kola kromě našich žáků i žáci českolipské školy Špičák, domácí tým Tyršova Děčín a Kamenická Děčín, která si nakonec odváží 1. místo a postup do finále.

Výsledky našich žáků v turnaji:
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák  4:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenická Děčín  0:7
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova Děčín  2:4

Celkové pořadí semifinálového kola:
1. ZŠ Kamenická Děčín
2. ZŠ Tyršova Děčín
3. ZŠ Slovanka Česká Lípa
4. ZŠ Špičák Česká Lípa

Náš tým reprezentovali:
Tonda Phan Nhat, Vojta Bureš, Denis Heřmánek, Martin Rývora, Lukáš Semerád, Adam Jantač, Radim Stehlík, Daniel Babka, Vítek Rek, Dominik Fedor, Dominik Vitouš, Adam Nentwich.

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 18.01.2023
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook