PROPOJENÍ GENERACÍ NA SLOVANCE

$article->head

PROPOJENÍ GENERACÍ NA SLOVANCE

Další setkání se seniory v rámci projektu Erasmus+ se uskutečnilo 22. 2. 2024 v prostorách naší školy. S žáky jsme připravili pro seniory „INTERAKTIVNÍ DÍLNY“, jejichž cílem byla hlavně komunikace, sdílení zkušeností a rozvoj sociální inteligence našich žáků. Toto společné odpoledne se neslo v duchu přátelských rozprav a úsměvů. Naši žáci se ukázali jako milí společníci během hraní deskových her, diskusí i přípravě drobného občerstvení. Stali se  trpělivými poradci při práci na počítačích, kde si senioři připravili krásné digitální velikonoční přání, naučili se pracovat s grafikou, animacemi a videem. Žáci si se zájmem prohlíželi staré fotografie a naslouchali zajímavým vyprávěním.

Milí senioři, děkujeme, že jste mezi nás opět přišli…

Vaše Slovanka   

Připojené fotografie

Autor: Tomáš Policer
Publikováno: 01.03.2024
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook