Okresní turnaj ve stolním tenisu Nový Bor

OKRESNÍ KOLO VE STOLNÍM TENISU V NOVÉM BORU

V úterý 4.10.2022 se v Novém Boru odehrálo okresní kolo ve stolním tenisu žáků 8.-9. třídy.
Celého turnaje se zúčastnilo přes 20 škol (hrály kategorie 6.-7., 8.-9., Gymnázia a střední školy).
Naše škola se zúčastnila pouze kategorie 8.-9. třída, ve které ji reprezentovali – Vítek Rek (8.B), Oskar Kadeřábek (9.A) a Ondra Klaus (9.B) za doprovodu Ivy Kožuškové.
Týmy v kategorii 8.-9. byly rozděleny do 2 skupin po 4 týmech. Žáci ZŠ Slovanka hráli ve skupině B, ve které bez porážky získali 1.místo a postoupili do semifinále. V něm nestačili na Kamenický Šenov a tak se museli spokojit s bitvou o 3.místo. Ani v tomto zápase se našim nedařilo a s Gymnáziem Č.Lípa prohrávají těsně 1:2. Z turnaje si tak odváží 4.místo.

Výsledky našich žáků:
ZŠ Slovanka – Gymnázium Č.Lípa 4:0