Okresní kolo ve vybíjené - BRONZ!

$article->head

ŽÁCI 1.STUPNĚ MAJÍ BRONZ Z VYBÍJENÉ!

Ve středu 27.března 2024 se na Základní škole Špičák uskutečnil 5. ročník okresního kola ve vybíjené žáků 4.-5. tříd. Okresního kola se zúčastnilo celkem 12 škol, které byly rozděleny do tří čtyřčlenných skupin. Z každé skupiny postupoval pouze vítěz do finálové skupiny, ve které se pak hrálo o jedno postupové místo do krajského finále.
Naši žáci byli nalosováni do skupiny C, ve které nenašli ani v jediném zápase svého přemožitele a bez porážky celou skupinu vyhráli. Postoupili tak do finálové skupiny mezi poslední tři nejlepší týmy okresu. Ve finálové skupině se již projevily vyšší kvality soupeřů a tak si naši žáci odváží bronzové medaile a pohár za krásné a zasloužené 3. místo! Gratulujeme!

Výsledky ve skupině C:
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  14:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada  8:7
ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenický Šenov  11:7

Pořadí ve skupině C:
1. ZŠ Slovanka
2. ZŠ Lada
3. ZŠ K. Šenov
4. ZŠ Tyršova

Výsledky ve finálové skupině:
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák  2:11
ZŠ Slovanka – ZŠ Doksy  6:15

Pořadí finálové skupiny:
1. ZŠ Špičák
2. ZŠ Doksy
3. ZŠ Slovanka

Náš tým reprezentovali:
Tony BABKA, Vojtěch VESELÝ, Valentin TOLLÁR, Jonáš ČERNOBILA, Oliver LITRESITS, Temuulen ODONKHUU, Mikuláš TOLLÁR, Yertunts GANBAT, Šimon HNÍDEK, Alex FOJT, Alex VANIK, Matouš MUSIL

Mgr. Blanka Dvořáková

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 30.03.2024
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook