Okresní futsal 8.-9. třída

ŽÁCI 8.-9. TŘÍDY BYLI 1 MINUTU OD POSTUPU DO OKRESNÍHO FINÁLE!

Dnes (úterý 28.11.2023) se ve sportovní českolipské hale odehrály skupiny ve futsalu žáků 8.-9. tříd.
Z každé pětičlenné skupiny postupovaly 2 nejlepší týmy do okresního finále (celkem 3 skupiny po 5-ti týmech). Našim žákům bohužel postup ze skupiny B utekl mezi prsty, konkrétně minutu před koncem v posledním zápase se Špičákem, kdy vedli 1:0, ale v závěrečných vteřinách zápasu soupeř vyrovnal na konečných 1:1.
Je to velká škoda, ale ostudu naši žáci rozhodně neudělali, měli celkovou bilanci 2 výhry/1 remíza/1 prohra. Všem děkujeme za reprezentaci školy!

Výsledky našich žáků ve skupině B:
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  1:3
ZŠ Slovanka – ZŠ Doksy  2:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Lada  2:0
ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák  1:1

Celkové pořadí skupiny B:
1. ZŠ Špičák Česká Lípa
2. ZŠ Tyršova Česká Lípa
4. ZŠ Doksy
5. ZŠ Lada Česká Lípa

Vítek Lát, Samuel Penz (oba 8.C), Adam Doňar, Mikeš Motejzík, Vojtěch Bureš (všichni 9.A), Radim Stehlík, Daniel Babka, Adam Jantač, Vítek Rek, Jakub Doležal (všichni 9.B), Dominik Vitouš, Dominik Demeter, Jiří Panoch, Adam Nentwich (všichni 9.C).

Publikováno: 28.11.2023