McDonald´s cup 4.-5. třída, ZÁKUPY - máme stříbro!

$article->head

McDONALD´S CUP 4.-5.TŘÍDA – MÁME STŘÍBRO!

Dnes se v Zákupech odehrálo okresní finále prestižního fotbalového turnaje McDonald´s cup žáků 4.-5. třídy, do kterého postoupily 4 nejlepší týmy z okresních základních skupin. Ty si to dnes rozdaly nejen o poháry a medaile, ale i o jedno postupové místo do krajského finále do Liberce. Velkým favoritem a obhájcem zlata byl tým Mimoně, který i letos poskládal velice kvalitní tým. Naši žáci rozehráli turnaj dobře a hned první své dva zápasy vyhráli. Stejně si ale počínali i žáci Mimoně, kteří své soupeře vůbec nešetřili (11:0 a 7:2). Poslední zápas tak sliboval veliké drama, kdy se utkali neporažení naši žáci s neporaženou Mimoní. Bylo to obrovské drama se šťastným koncem pro obhájce titulu, kteří porazili naše žáky nejtěsnějším rozdílem 4:3. Žákům Slovanky pogratuloval i mimoňský trenér (učitel), který uznal jejich kvality a všichni se shodli, že šlo o nejlepší zápas turnaje. Děkujeme našim žákům za zisk krásného 2. místa a výbornou reprezentaci školy!!

Výsledky našich žáků v okresním finále:
ZŠ Slovanka – ZŠ Skalice  4:2
branky: Tollár, Babka, Murga, Pilař
ZŠ Slovanka – ZŠ Tyršova  7:2
branky: Pilař 2, Šámal 2, Murga, Černobila, Musil
ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň  3:4
branky: Musil 2, Babka

Celkové pořadí okresního finále:
1. ZŠ Mimoň
2. ZŠ Slovanka Česká Lípa
3. ZŠ Skalice
4. ZŠ Tyršova Česká Lípa

Náš tým reprezentovali:
Tony BABKA, Jonáš ČERNOBILA, Matyáš PILAŘ, Alex PONGO, Denis ŠÁMAL, Matěj MUSIL, Alex VANIK, Mikuláš TOLLÁR, Ivan KOVAČKI, Mario MURGA, Tomáš NOVÁK, Vojtěch VESELÝ.

Připojené fotografie

Autor: Pavel Lebduška
Publikováno: 15.05.2024
Ročník: 2019-2020
Sdílet na Facebook