McDonald´s cup 4.-5. třída - POSTUP DO FINÁLE!!

POSTUPUJEME DO OKRESNÍHO FINÁLE PRESTIŽNÍHO FOTBALOVÉHO TURNAJE MCDONALD´S CUP!!

Po minulém týdnu, kdy svůj fotbalový turnaj odehráli žáci 1.-3. tříd (naši žáci ze skupiny nepostoupili), se dnes na fotbalovém stadionu Arsenalu Česká Lípa rozehrály skupiny i jejich starších spolužáků ze 4.-5. tříd.
Naši žáci byli nalosováni do jedné ze 4 skupin – skupiny B. Z každé skupiny si pouze vítěz zajistil postup do okresního finále, které je na pořadu 15.5.2024 v Zákupech.
Vzhledem k neúčasti ZŠ Klíč, odehráli naši žáci ve své skupině jen 2 zápasy, které ale s přehledem zvládli a mohou se tak radovat z postupu mezi 4 nejlepší týmy okresu, které si to rozdají za 14 dní v Zákupech! Gratulujeme!

Výsledky našich žáků ve skupině B:
ZŠ Slovanka – ZŠ Sever  9:1
ZŠ Slovanka – ZŠ Zákupy  5:0

Pořadí skupiny B:
1. ZŠ Slovanka
2. ZŠ Zákupy
3. ZŠ Sever
4. ZŠ Klíč – nezúčastnila se

Reprezentovali nás:
Tomáš NOVÁK, Matěj MUSIL, Denis ŠÁMAL (všichni 4.A), Mario MURGA, Alex VANIK (oba 4.C), Tony BABKA, Vojtěch VESELÝ (oba 5.A), Jonáš ČERNOBILA, Alex PONGO, Ivan KOVAČKI (všichni 5.B).

Publikováno: 03.05.2024