Lyžařský kurz - den předposlední

LYŽAŘSKÝ KURZ 2022 - den pátý (předposlední)
"Zazvonil zvonec a pohádky je konec". Ano, přesně tak by se dal charakterizovat dnešní poslední večer v Horské chatě JAVOR v Malé Úpě v Krkonoších, odkud se již zítra naši žáci v čele s Mgr. Václavem Špetlíkem, Mgr. Blaženou Čapkovou, Tondou Beránkem a Bc. Lucií Rajmanovou vracejí zpět domů. Uteklo to jako voda a všichni si odtud povezou nezapomenutelné zážitky a nová přátelství. Dnešní den byl ve znamení závodů ve slalomu. Ve večerních hodinách pak přišlo na řadu vyhlášení vítězů a předávání účastnických diplomů. Nechyběla také ani pořádná regenerace v podobě vířivkové vany a stylové zakončení celého lyžáku DISKOTÉKOU. Díky všem za necelý super týden a teď už nezbývá než si jen popřát - KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2023!!

Publikováno: 22.12.2022