Krajské finále ve fotbale LIBEREC

ŽÁCI DRUHÉHO STUPNĚ SI Z KRAJSKÉHO FINÁLE VE FOTBALE V LIBERCI PŘIVEZLI 5. MÍSTO

Ve čtvrtek 2.11.2023 se v Liberci – Doubí odehrálo na umělé trávě krajské finále FAČR ve fotbalu Základních škol žáků II. stupně.
Do krajského finále postoupilo celkem 6 týmů z okresních kol, které byly rozděleny do 2 skupin. Po odehrání skupin se poté hrálo o konečná umístění v turnaji.
Naši žáci ve své skupině B narazili na ZŠ Lidická Hrádek nad Nisou a ZŠ Studenec.
Druhou skupinu tvořily ZŠ Nový Bor Náměstí, ZŠ Liberec Dobiášova a ZŠ Turnov.
Našim žákům se ve skupině vůbec nevedlo a dvě porážky je odsoudily do utkání o konečné 5.-6. místo v turnaji, ve kterém dokázali porazit ZŠ Turnov.
Útěchou našeho týmu je pak vyhlášení nejlepšího brankáře turnaje, kterým se stala naše Nela Raselová! Gratulujeme!!

Výsledky našich žáků:
ZŠ Slovanka – ZŠ Hrádek nad Nisou  1:3
ZŠ Slovanka – ZŠ Studenec  0:3
ZŠ Slovanka – ZŠ Turnov  2:1 (o 5.-6. místo)

Celkové pořadí krajského finále:
1. ZŠ Nový Bor Náměstí
2. ZŠ Studenec
3. ZŠ Hrádek nad Nisou
4. ZŠ Dobiášova Liberec
6. ZŠ Turnov

Nela Raselová, Vojtěch Bureš, Adam Nentwich, Vítek Rek, Oskar Čibera, Dominik Vitouš, Adam Doňar, Jakub Doležal, Dominik Čerňanský, Daniel Babka, Dominik Demeter, Jiří Panoch, Max Fišer.

Publikováno: 02.11.2023