CITY CROSS RUN & WALK 2021

CITY CROSS RUN & WALK

Za krásného počasí se v sobotu 25.9.2021 běžel závod městem, jehož součástí byly i štafetové běhy (7 x 1 km) školních týmů.
Naše ZŠ Slovanka sestavila dvě štafety - z žáků prvního a druhého stupně.
I když se nám nepodařilo dostat se na stupně vítězů, malé děti doběhly čtvrté (zvítězila ZŠ Lada) a velké děti obsadily šesté místo (zvítězila ZŠ 28. října), akce se velmi vydařila.
Všichni se snažili a reprezentovali s velkou chutí a nasazením.
Složení štafet:
1. stupeň - Lukáš Šamša, Tadeáš Neumann, Ondřej Hauser, Ester Žišková, Zuzana Rejnartová, Petr Válek, Tomáš Macht a náhradník Jan Dvořák.
2. stupeň – Šarlota Krumlová, Anna Hübschová, Barbora Baselová, Tereza Hummelová, Samuel Bíly, Oskar Čibera, Daniel Hegedüš a náhradník Danel Marinkovič.
Všem blahopřejeme a děkujeme za krásný závod. Děkujeme i rodičům za podporu celé akce.
Na další krásné zážitky a závody se těší Mgr. Alena Hejlová a Mgr. Zuzana Policerová

Publikováno: 26.09.2021