ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

Školní knihovna

Novinky v knihovně…

Máme tu nový školní rok a knihovna si pro Vás připravila řadu nových knih, které Vás zaručeně nezklamou. Posuďte sami: Eliška Přemyslovna, Římané: Pevnost barbarů, Potrhlá dobrodružství, Klub tygrů: Ostrov děsivých goril, To nejhorší na mé sestře, Deník Mimoňky: Příběhy nešťastný lásky, Pušíci se stěhují, Děti magie: Do země Obrů, Děti magie: Nepřítel trpaslíků, Deník třídního otloukánka, Detektivové, Bohové Olympu Proroctví, Zatoulané štěňátko, Chlupatá příšera, Čtyři děti a skřítek, Deník malého poseroutky: Fakt smůla, Deník Baltazara IKS, Deník Baltazara IKS II., Dobrodružství mezi dinosaury, Průšvihy Billa Madlafouska , Lichožrouti, Čarodějky z jezdecké školy, Dopisy mimozemského školáka, Poselství jednorožců, Ducháčkovic rodina, Potrhlá dobrodružství, Frankův kouzelný fotbal Frakie a Římané, Husité: Ve znamení kalicha, Darebák David a dinosauři, Darebák David rockerem, Prázdniny blbce č. 13.

Knihovnu můžete navštívit každý čtvrtek od 13:20 – 14:20, případně se zastavte u mě v kabinetu přírodopisu. Půjčování knih je bezplatné.

Snažíme se u našich žáků rozvíjet zájem o čtení. Chceme, aby textu rozuměli, přemýšleli o něm a používali jej k dosahování určitých cílů, k rozvoji vlastních schopností a vědomostí a k aktivnímu začlenění do života lidského společenství.

Budu se těšit na Vaši návštěvu Lucie Kopecká.

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.