ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

Sportovní den I.stupeň - 23. 6. 2015

Dnes se na naší škole konala sportovní olympiáda žáků I.stupně. Jako každý rok se mělo soutěžit v různých atletických disciplínách (skok daleký, běh 60m, štafetový běh, hod kriketovým míčkem..), vzhledem k nepříznivému počasí jsme však museli tuto akci nahradit jinou akcí v tělocvičně - turnaj ve vybíjené. V každé kategorii startovaly 3 třídy. Kategorie 5 (5.A, 5.B, 5.C), kategorie 4 (4.A, 4.B, 4.C), kategorie 2-3 (3.C, 2.A, 2.B). První turnaj v 5.kategorii po velmi dramatickém půběhu vyhráli žáci 5.A, v kategorii číslo 4 vyhráli žáci 4.B a v poslední kategorii 2-3 byli nejlepší žáci 2.A. Všechny tři turnaje se vydařily, žáci si dosyta zahráli. Na závěr vítězné týmy obdržely diplom a všichni dostali zaslouženě za svou sportovní aktivitu sladkou odměnu.  Mgr. Pavel Lebduška

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.