ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

Přátelský turnaj v Horní Polici - 26. 4. 2012

EXKURZE A PŘÁTELSKÝ TURNAJ V KOPANÉ NA ZŚ V HORNÍ POLICI Dne 25. dubna se výběr žáků 6. a 7. třídy ZŠ Slovanka zúčastnil pod vedením Mgr. Pavla Lebdušky exkurze a přátelského turnaje v kopané na ZŠ v Horní Polici. Po příjezdu nás přivítala ředitelka tamní základní školy Mgr. Leona Ježková a pan učitel Jan Kacafírek, žákům byla přidělena šatna, kde se mohli převléknout. Turnaje se zúčastnilo celkem 6 týmů – 3 týmy vytvořili naši žáci, 3 týmy složili i žáci ZŠ H. Police. Hrálo se systémem každý s každým 2 x 5 minut. Během turnaje jsme byli pozváni i na oběd do školní jídelny, aby se žákům dobře sportovalo. Turnaj se vydařil, k vidění byly i pěkné fotbalové akce. Celý turnaj nakonec bez jediné ztráty bodu ovládli a vyhráli naši žáci (Slovanka 1) před domácí Horní Policí, třetí místo také patřilo našim žákům (Slovanka 2). Vítěznému týmu byly předány pěkné ceny. Po turnaji nás paní ředitelka Ježková provedla po škole, kde jsme mohli spatřit počítačovou učebnu a některé třídy. Na závěr jsme pořídili společné foto s paní ředitelkou Ježkovou a panem učitelem Janem Kacafírkem, který tento turnaj v kopané zorganizoval. V plánu je odvetný turnaj v kopané, který budeme tentokrát pořádat na naší škole – venku na školním hřišti – pravděpodobný termín je v červnu. Již se všichni těšíme!! Mgr. Pavel Lebduška

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.