LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

Provozní doba: 6,00 - 16,00 hodin.

Tábor je určen pro děti od 1. do 5. třídy rodičů, kteří:

• jsou zaměstnaní - potvrzení od zaměstnavatele
  • podnikají (OSVČ) - potvrzení z MPSV ČR
  • studují - potvrzení ze školy
  • aktivně si hledají práci (potvrzení od Úřadu práce)
  • jsou na mateřské dovolené s platnou pracovní smlouvou - potvrzení od zaměstnavatele.

Tábora se mohou zúčastnit děti nejen z naší školy. Důležité je datum předběžné rezervace a včasné odevzdání dokumentů. Tábor je zdarma, platí se pouze případné stravování.

V SOUČASNÉ DOBĚ JE KAPACITA TÁBORA TÉMĚŘ ZAPLNĚNA.
POKUD JSTE SE NESTIHLI ZAREGISTROVAT PŘES INTERNET,
MŮŽETE  ZKUSIT PROVÉST REGISTRACI PRO NÁHRADNÍKY
V KANCELÁŘI ŠKOLY OSOBNĚ.

Těšíme se na Vaše děti a budeme rádi, pokud  tuto službu Vašim dětem budeme moci nabídnout.

Dokumenty ke stažení:

• Pracovní doba kanceláře pro odevzdání dokumentu: každý všední den od 7,00 - 15,30 hod..
  • Dokumenty je nutné odevzdávat osobně do kanceláře a počkat na jejich kontrolu a správnost (pokud je odevzdáte jinému pracovníkovi školy nebo je pouze odevzdáte bez kontroly nemusí být místo pro Vaše dítě zarezervováno). Na tábor máme zaregistrováno 200 rodičů a nedokážeme všem volat, individuálně si domlouvat schůzky na opravy dokumentů.
  • Je nutné dodržet termíny, které jste si zablokovali na internetu. Pokud je neznáte, v kanceláři Vám s tím pomohou. Nelze do písemné přihlášky psát rozdílné údaje.
  • Dokumenty - přihlášku, smlouvu, monitorovací list - je nutné do školy přinést do 25. 6. 2018, pokud tyto dokumenty do tohoto termínu nedonesete bude Vaše rezervace vymazaná.
  • Potvrzení o zaměstnání, OSVČ.... nesmí být starší 30 dnů - odevzdejte max. týden před začátkem tábora. Pokud dítě nebude mít potvrzení, nesmí se táboru účastnit.
  • Všechny dokumenty musí být originál (nestačí sken, kopie apod.)
  • Platbu za stravování zaplaťte co nejdříve, max. do 25. 6. 2018 (platební údaje obdržíte v kanceláři)
  • Pokud jste si rezervovali více termínů než o které máte zájem, co nejdříve nám to sdělte, blokujete místo dalšímu zájemci.
  • Po 25. 6. budeme vědět přesné přehledy a počty dětí. Náhradníkům dáme vědět, zda budeme mít pro vás místo. Hodně rodičů si zarezervovalo mnoho termínů, ale využijí jen část. Již nyní vidíme, že se místa uvolní.

S pozdravem vedení školy.

Jídelníček obědů:

cena za oběd bude 60 Kč -

2.-6.7., 16.-20.7., 30.7.-4.8., 13.-17.8.

9.-13.7., 23.-27.7., 7.-11.8., 20.-24.8.

Kuře na paprice, houskový knedlík

Kuřecí na kari, rýže

Dukátové buchtičky s vanil. krémem

Boloňské špagety