RSS

ŽÁCI PRVNÍHO STUPNĚ SE VRACÍ Z LIBERCE S TITULEM KRAJSKÝ MISTR

Obrovská euforie a historický den pro naší školu – tak by se dalo nazvat dnešní krajské finále ve florbalu ČEPS CUP žáků 1. stupně v Liberci.
V téměř totožném složení jako v minulém roce, kdy našim žákům jen těsně o skóre unikl postup mezi nejlepší čtyři týmy v kraji, zas o rok zkušenější zajížděli dnes (středa 6.února) do Liberce žáci prvního stupně na krajské finále florbalového turnaje Čeps cup.
Opět je doprovodili jejich rodiče, kteří jim svými hlasivkami a bubnováním vytvořili téměř domácí prostředí.
V pětičlenné základní skupině nenašli naši žáci ani jednou svého přemožitele a suverénně svoji skupinu A ovládli, postoupili tak z prvního místa do semifinále (což už teď byl pro ně historický výsledek), kde se utkali s druhým týmem skupiny B (ZŠ U školy Liberec) o postup do finále.
Zápas to byl velice dramatický, naši žáci si sáhli až na dno svých fyzických a psychických sil – odměnou jim za to byla výhra 8:7 a historický postup do finále!!!
V něm se utkaly doposud dva neporažené týmy v turnaji. Naši žáci (5 zápasů = 5 výher) proti ZŠ Husova Liberec (5 zápasů = 5 výher). Dalo se čekat velice vyrovnané a těžké utkání. Nakonec však triumfovali naši borci, kteří zvítězili ve finále vysoko 9:3, stali se krajským mistrem a jako jediní postupují do národního finále do Prahy, kde se 26.března utkají s dalšími vítězi svých krajů o postup do republikového finále v Ostravě!!!

Výsledky našich žáků ve skupině A:
ZŠ Slovanka – ZŠ Lomnice nad Popelkou 11:4
ZŠ Slovanka – ZŠ Jabloňova Liberec 14:2
ZŠ Slovanka – ZŠ Dobiášova Liberec 9:4
ZŠ Slovanka – ZŠ Semily 10:2

Pořadí ve skupině A:
1. ZŠ Slovanka Česká Lípa
2. ZŠ Lomnice nad Popelkou
3. ZŠ Semily
4. ZŠ Dobiášova Liberec
5. ZŠ Jabloňova Liberec

Semifinále:
ZŠ Slovanka – ZŠ U školy Liberec 8:7

Finále:
ZŠ Slovanka – ZŠ Husova Liberec 9:3

Celkové pořadí krajského finále Čeps cup v Liberci:

1. ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup do národního finále do Prahy
2. ZŠ Husova Liberec
3. ZŠ U školy Liberec
4. ZŠ Lomnice nad Popelkou
5. ZŠ Semily
6. ZŠ Pasířská Jablonec nad Nisou
7. ZŠ Dobiášova Liberec
8. ZŠ Školní Železný Brod
9. ZŠ Mimoň
10. ZŠ Jabloňova Liberec

Náš tým reprezentovali a v národním finále budou reprezentovat:
Marek Meďáš, Mikeš Motejzík, Kristian Semelka, Daniel Ornst, Kristýna Žehová, Adam Doňar, Václav Rejnart, Denis Heřmánek, Oskar Kadeřábek, Josef Stehlík.
Mgr. Pavel Lebduška

51278419_349797...
Stáhnout obrázek
51332160_227447...
Stáhnout obrázek
51337078_314289...
Stáhnout obrázek
51411401_408523...
Stáhnout obrázek
51499989_711982...
Stáhnout obrázek
51638575_147342...
Stáhnout obrázek
51762701_943194...
Stáhnout obrázek
51832488_236301...
Stáhnout obrázek
 
 
Powered by Phoca Gallery