LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 2018

Bude se pořádat letní příměstký tábor?

Výsledek a vyhodnocení projektu pro příměstské tábory a dětské kluby prozatim nebyl zveřejněn. Dle vyjádření MPSV ČR bychom se výsledek mohli dozvědět na konci května nebo na začátku června 2018.

Abychom mohli projekt úspěšně zahájit o letních prázdninách - nabízíme Vám možnost předběžné rezervace termínu příměstského tábora.

Potvrzení o konání tábora Vám sdělíme - potvrzovacím emailem (nejspíš v červnu 2018).

PŘEDBĚŽNÁ PŘIHLÁŠKA ZDE

Předpokládaná provozní doba: 6,00 - 16,00 hodin.

Tábor je určen pro děti od 1. do 5. třídy rodičů, kteří:

• jsou zaměstnaní - potvrzení od zaměstnavatele
  • podnikají (OSVČ) - potvrzení z MPSV ČR
  • studují - potvrzení ze školy
  • aktivně si hledají práci (potvrzení od Úřadu práce)
  • jsou na mateřské dovolené s platnou pracovní smlouvou - potvrzení od zaměstnavatele.

Tábora se mohou zúčastnit děti nejen z naší školy. Důležité je datum předběžné rezervace a včasné odevzdání dokumentů. Tábor je zdarma, platí se pouze případné stravování.

Těšíme se na Vaše děti a budeme rádi, pokud  tuto službu Vašim dětem budeme moci nabídnout.

S pozdravem vedení školy.

Příměstský tábor podporuje: stavebnice SEVA

SEVA BOX - PDF