Okresní kolo ve florbalu 8.-9.třída - postup do finále

ŽÁCI 8.-9.TŘÍDY DNES V OKRESNÍM KOLE VE FLORBALU DOKÁZALI VYBOJOVAT POSTUP DO PÁTEČNÍHO OKRESNÍHO FINÁLE!!

Dnes (středa 13.11.) se ve sportovní hale v České Lípě odehrálo okresní kolo ve florbalu žáků 8.-9.tříd.

Okresního kola se zúčastnilo celkem 14 týmů, které byly rozděleny do tří skupin. Z každé skupiny si dva nejlepší týmy zajistily postup do pátečního okresního finále.

Naši žáci ve své skupině narazili postupně na Gymnázium Česká Lípa, ZŠ Mimoň, ZŠ Špičák Česká Lípa a ZŠ Sever Česká Lípa.

Po masivním odchodu loňských deváťáků se složil zcela nový tým, který přivítal i trojici hráčů s absolutními nulovými reprezentačními zkušenostmi.

Na tento turnaj žáci zajížděli s tím, že zkusí uhrát co nejlepší výsledky a nechají se překvapit zda postup vyjde či nikoliv.

Nakonec se do vysněného finále postoupit podařilo a tato skvělá parta, kterou táhlo především trio hráčů (Aleš Kukucz, Jakub Hošic a Tomáš Rasel), jistě určitě neřekla poslední slovo.

Výsledky našich žáků ve skupině:

ZŠ Slovanka – Gymnázium Česká Lípa 1:0

ZŠ Slovanka – ZŠ Mimoň 0:1

ZŠ Slovanka – ZŠ Špičák Česká Lípa 2:1

ZŠ Slovanka – ZŠ Sever Česká Lípa 1:0

Pořadí skupiny:

1. ZŠ Mimoň – postup do finále

2. ZŠ Slovanka Česká Lípa – postup do finále

3. ZŠ Špičák Česká Lípa

4. Gymnázium Česká Lípa

5. ZŠ Sever Česká Lípa

Tým ZŠ Slovanka:

Aleš Kukucz. Jakub Hošic, Matěj Rajsigl, Radek Dunka, Tomáš Rasel, Jan Hudeček, Ladislav Lepšík, Filip Mazánek.

Publikováno: 13.11.2019