"O jarní pohár" Kamenický Šenov 8.-9.třída

ŽÁCI 8.-9.TŘÍDY VYBOJOVALI V KAMENICKÉM ŠENOVĚ 1.MÍSTO

V Kamenickém Šenově se v pondělí 10.června 2019 konal již 14.ročník florbalového turnaje „O jarní pohár“ žáků 8.-9.tříd.

Vzhledem k různým okolnostem (pozdější termín turnaje, školní výlety, školní akademie..) se turnaje zúčastnily pouze 3 týmy.

Hrálo se tady systémem každý s každým dvoukolově 2x12 min.

Vítězem turnaje se nakonec stali žáci ZŠ Slovanka, kteří v turnaji ani jednou neprohráli se skóre 37:16 a navíc si z turnaje odvážejí i několik individuálních oceněníMARTIN BARBORKA (nejlepší brankář turnaje), VOJTĚCH KŘÍŽ (nejlepší střelec turnaje 13 branek) a RADEK HALABALÍK (přiznání činu Fair play).

Výsledky turnaje:

ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les 7:6

ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenický Šenov 9:3

ZŠ Slovanka – ZŠ Nový Bor Les 14:4

ZŠ Slovanka – ZŠ Kamenický Šenov 7:3

Celkové pořadí:

2. ZŠ Nový Bor Les

3. ZŠ Kamenický Šenov

Martin Barborka, Aleš Kukucz, Tonda Dytrych (7 branek), Vojta Kříž (13 branek), Marek Melich (9 branek), Michal Jelínek, Martin Souček, Vojta Rada, Radek Halabalík (6 branek), Martin Opl (1 branka), Honza Svoboda (2 branky)

Mgr. Pavel Lebduška

Publikováno: 10.06.2019