ZŠ Slovanka
titulektitulekFacobook ZŠ Slovanka

SH

DĚTSKÝ KLUB V DOBĚ VOLNA A  V DOBĚ PRÁZDNIN

29. 9. 2017, 22. 12. 2017 - budeme mít ve škole ředitelské volno.
26. - 27. 10. 2017 - podzimní prázdniny.

Pokud v tyto dny nemáte zajištěné hlídání dětí, nabízíme Vám služby našeho dětského klubu.

Provozní doba dětského klubu bude od 7,00 do 17,00 hodin.
Pokud dětský klub (paní vychovatelka Šmejcká, Maršánová, Kožušková) již navštěvujete (většinou děti ze 2. tříd) stačí Vám, když vyplníte přihlášku.
Pokud ho nenavštěvujete (děti chodí do družiny nebo školního klubu) -  je nutné vyplnit přihlášku, smlouvu, monitorovací dotazník a mít i potvrzení od zaměstnavatele, apod.... Viz přílohy níže.

Dětský klub v době prázdnin a volna je zdarma.

Znova Vás chceme informovat, že je možné se přihlásit do odpoledního dětského klubu, který funguje každý pracovní den od 16,30 do 18,00 hodin. Odpolední klub je také zdarma.

Dětský klub je určen pro děti od 1. do 5. třídy, rodičů, kteří:

• jsou zaměstnaní
  • podnikají (OSVČ)
  • studují
  • aktivně si hledají práci (nutné potvrzení od Úřadu práce)
  • jsou na mateřské dovolené s platnou pracovní smlouvou

Přihlásit se na termín 29.9. 2017 je nutné do pondělí 25.9.2017 v kanceláři školy.

Těšíme se na Vaše děti a jsme rádi, že tuto službu můžeme dětem nabídnout.

S pozdravem vedení školy.

Rodiče vítáni EkoskolaProjekt zdravá školaŠkolní poradenské pracovištěŠkola v pohybuRádio SlovankaEkoskola
Copyright 2009 | Developed by Ace IT s.r.o.